Artykuły o rękodziele i biżuterii handmade Półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Koraliki szklane i koraliki powlekane – trendy 2018

koraliki szklane PanaColor

Każdego roku zmieniają się trendy nie tylko w modzie, ale również w wiodącej w danym sezonie kolorystyce, czy materiałach które są używane. To samo dotyczy koralików szklanych oraz koralików powlekanych. W roku 2018 instytut Pantone wybrał kolor Ultra Violet barwą roku 2018, w związku z czym stworzyliśmy całą kolekcję koralików inspirowaną kolorami, które idealnie harmonizują z tym hipnotyzującym fioletem. Odkryj kolekcję koralików PanaColor, które występują w dwóch charakterystycznych paletach – elektryzującej i pełnej energii Attitude oraz pastelowej i stonowanej Floral Fantasies.

 

Koraliki szklane w kolorze roku 2018 Ultra Violet

Koraliki szklane kolor roku 2018 Ultra Violet

Koraliki szklane kolor roku 2018 Ultra Violet

 

Do naszej oferty wprowadziliśmy kolor Ultra Violet, który został wybrany kolorem roku 2018. Jak napisała firma Pantone:

Ultra Violet sugeruje tajemnice kosmosu, ogromne i bezkresne nocne niebo symbolizujące możliwości i inspirujące nasze pragnienia do innego świata poza naszym.

Koraliki powlekane w kolekcji Attitude

koraliki powlekane attitude kolory 2018

koraliki powlekane attitude kolory 2018

 

W naszej ofercie znajdziesz koraliki szklane PanaColor w kolekcji Attitude na rok 2018, których barwy są idealnym odwzorowaniem palety zaproponowanej przez instytut Pantone. Paletę Attitude instytut opisuje w następujący sposób:

Są to kolory eksplodujące swoją soczystością, krzyczą „patrz na mnie!”. Łączą w sobie dużo emocji i napięcia.

Są to niezwykle intensywne i soczyste kolory, które pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalne bransoletki, naszyjniki oraz wiele innych ozdób, ponieważ zakres dostępnych rozmiarów jest całkiem spory. Koraliki szklane oferowane są w wielkości 4mm, 6mm, 8mm, czy 10mm.

Koraliki szklane w kolekcji Floral Fantasies

To bardziej stonowana kolekcja koralików powlekanych, dominują w niej kolory pastelowe idealnie komponujące się z odcieniem Ultra Violet, jako najmocniejszym akcentem kolorystycznym całego zestawienia. Firma Pantone pisze o nich tak:

Inspirowane otaczającą nas rzeczywistością, połączeniem słodkich pasteli z delikatnością ziemskich kolorów z aurą niebiańską Ultra Violetu. Dającą pełnie rozkwitniętego ogrodu.

koraliki szklane floral fantasies

koraliki szklane floral fantasies

 

Koraliki szklane PanaColor

Z myślą o Tobie stworzyliśmy dwie nowe kolekcje kolorów koralików powlekanych które idealnie łączą się z kolorem roku 2018. Wybierając koraliki PanaColor wybierasz najmodniejsze kolory do wyrobu biżuterii.

Jeśli nie wiesz jak je wykorzystać zapraszamy do naszego kursu biżuterii, dowiedz się jak zrobić bransoletkę. Zapraszamy też do zapoznania się z innymi koralikami szklanymi czy koralikami powlekanymi w naszym sklepie.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply