Artykuły o rękodziele i biżuterii handmade Półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Koraliki Toho – skarb ze Wschodu

Koraliki Toho

Koraliki Toho tysiące rodzajów, kształtów w modnych kolorach dostępnych przez cały rok… oto marzenie każdego Artysty. Producent koralików Toho spełnił to marzenie już lata temu. Japońskie koraliki Toho nazywane są skarbem ze Wschodu. Marka Toho jest znana i ceniona na całym Świecie.

Doskonały szlif, precyzja wykonania, innowacyjność czy też niesamowita rozmaitość kształtów i rozmiarów – to tylko niektóre cechy jakimi można je określić.

Koraliki Toho, czyli idealne koraliki japońskie

Do produkcji koralików marki Toho używane są najlepsze maszyny. Dowodem na to jest idealny kształt nawet najmniejszych koralików.

koraliki Toho

koraliki Toho

Co najważniejsze, koraliki Toho mają większe otwory niż te, które można dostać u konkurencji w podobnych rozmiarach.
Dla przykładu: koraliki wielkości 1,6 mm posiadają otwór średnicy aż 0,7 mm. To naprawdę wielkie osiągnięcie i duże ułatwienie dla Artystów.

Większy otwór, to większe możliwości tworzenia. Przez koraliki można już przewlec nie tylko nici, ale i grubsze linki stalowe, czy też druty.

A to nie wszystko.. Dzięki temu, że koraliki mają większe otwory, są lżejsze. Klient dostaje zatem większą ilość koralików za tę samą cenę w stosunku do wagi.

Nienaganna reputacja koralików Toho doprowadziła do tego, że ich producenci stali się liderami na rynku. Do dziś są oni niedoścignionym wzorem do naśladowania dla innych fabryk w Azji, czy nawet Stanach Zjednoczonych.

W ofercie Toho każdy znajdzie coś dla siebie:
Toho round, Toho treasure oraz Toho takumi głównie do wyrobu bransoletek
Toho bugle, Toho cube, czy Toho hex również do kolczyków sutasz
Toho magatama czy Toho triangle do bardziej wyszukanych wzorów

Koraliki Toho w naszyjniku sutasz? Proszę bardzo 😉

soutache - wiosennie logo z koralikami Toho

soutache – wiosennie logo z koralikami Toho

Od koralików drobnych do beadingu i sutaszu, po te większe wzory koralików Toho do makramy. A jeśli nie wiesz na jakie koraliki się zdecydować, sięgnij po Toho mix, wśród których znajdziesz kilkadziesiąt rodzajów zmiksowanych koralików dobranych kolorystycznie.

koraliki Toho mix

koraliki Toho mix

Warto dodać, że do nawlekania koralików powstały specjalne, wytrzymałe nici Toho. Wykonane zostały z bardzo trwałego nylonu a występują w dziewięciu najpopularniejszych kolorach.

Nici nylonowe Toho One-G

Nici nylonowe Toho One-G

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z tworzeniem biżuterii, świetnie się składa. W Internecie można teraz znaleźć bardzo dużo wzorów oraz lekcji i kursów biżuterii, w których użyte są koraliki Toho.

Jak zrobić pejotową bransoletkę z koralików Toho

Jak zrobić pejotową bransoletkę z koralików Toho

Zastanawiasz się pewnie jaka jest cena tak precyzyjnie produkowanych koralików?
Otóż ich cena jest również pozytywnym zaskoczeniem.
Zresztą sprawdź sama 😉

Acha… gdzie kupić koraliki Toho? A co najważniejsze, gdzie kupić koraliki Toho najtaniej? Odwiedź brzmi – w sklepie qnszt.pl 🙂
Powodzenia w tworzeniu!

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply